PolishBux.pl - Prosta droga do zarobku w sieci!

Regulamin

  1. Administracja zastrzega sobie prawo do postępowania w inny sposób, niż został opisany w regulaminie serwisu agirls.polishsites.pl w sytuacjach tego wymagających, bez podawania przyczyny takiego działania.
  2. Wypowiedzi niezgodne z Polskim prawem lub z regulaminem witryny będę usuwane przez administracje. Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania tematów i nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności.
  3. W przypadku złamania regulaminu lub działania na szkodę strony, twoje konto na stronę może zostać skasowane, a IP zablokowane.
  4. Będąc zarejestrowanym na stronie, wyrażasz zgodę na otrzymywanie "wiadomości e-mail" od administracji strony. Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie bezpłatne, zastrzegamy sobie jednak możliwość rozsyłania wiadomości z reklamami i innymi ofertami.
  5. Serwis jest przeznaczony do umieszczania tylko i wyłącznie własnych zdjęć lub zdjęć, do których mamy prawa autorskie lub pozwolenie na udostępnianie. Administratorzy strony nie biorą odpowiedzialności za publikację użytkowników. W razie złamania praw autorskich, należy skontaktować się z administracją.
  6. Zakazuje się wypowiedzi/ksywy/obrazki zawierające faszystowskie oraz wulgarne treści. To samo dotyczy wypowiedzi poniżające grupy uboczne, inne narodowości, mniejszości, religie, wiary oraz niepełnosprawnych. Ofensywne zdjęcia oraz linki. Treści erotyczne trzeba zaznaczyć w trakcie dodawania.
  7. Staraj się nie podawać długich haseł, nazw itp. Inaczej zostaną skasowane!
  8. Pamiętaj żeby do twojego konta był przypisany zawsze aktualny adres eMail, jest to niezbędne do przywrócenia zapomnianego hasła, oraz do kontaktu z Administracją.
Data utworzenia regulaminu: 02.01.2015


[ Kontakt ] [ Regulamin ]